1957 Mercedes 220s Cabrio

Niestety sprzedany.

To propozycja skierowana do miłośników klasy ‘S’. Odrestaurowany pod koniec lat ’90 ubiegłego wieku przepiękny Mercedes cabrio jest własnością naszego przyjaciela i cały czas znajduje się w Stanach Zjednoczonych. Samochód w bardzo dobrym stanie w ciągłej weekendowej eksploatacji, zarejestrowany i ubezpieczony więc co się rzadko zdarza w przypadku “klasyków” można wykonać jazdę próbną i pomarudzić. Więcej zdjęć na życzenie.

1994 Mercedes E300

Niestety sprzedany.

To również samochód do sprowadzenia zza oceanu. Klasyczne W124 E 300 diesel ma od nowości drugiego właściciela i jest wzorowo utrzymany. Auto zarejestrowane i użytkowane sporadycznie. Oczywiście pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności i sprowadzeniu tego pięknego Yangtimera. Więcej zdjęć na życzenie.

1987 Mercedes 560 sl

Auto sprowadzone w 2016 r. Bardzo ładny szary środek pięknie współgra z białym lakierem i nowym miękkim dachem. Dodatkowo Hardtop w kolorze białym. Nowe opony. Auto pozytywnie przeszło niemiecki TUV co potwierdza jego stan techniczny.

IMG_2044

Mercedes 190SL 1961r.

Przepięknie zachowany samochód w bardzo solidnym stanie.Na całym aucie brak śladów korozji.Powłoka lakiernicza nosi ślady napraw, grubość lakieru waha się pomiędzy 80-250 mikronów.Panele podłogowe idealne,auto nie wymaga napraw blacharskich.Dużo nowych części mechanicznych. Silnik pracuje równo i cicho, oryginalne gaźniki Solex. Fotele,boczki jak i poszycie dachu w super stanie.

Mercedes 450SLC 5.0 Radówka

Mercedes 450SLC 5.0 1978r.

Oryginalny Mercedes 450slc 5.0 nr.VIN 10702612 , silnik 5025ccm , trzybiegowa skrzynia automatyczna, most z blokadą,
Samochód przygotowany do sportu, klatka bezpieczeństwa, fotele kubełkowe König, pasy szelkowe 3″, wymienione wszystkie elementy zawieszenia na nowe, obniżony 45/15mm, nowe opony, metromierz, wszystko zachowane w klasycznym stylu.

 

 

  

1981 DeLorean

Przywieziony z Norwegii piękny DeLorean jest ozdobą naszej oferty aut do sprzedaży. Karoseria nie pokryta żadną warstwą ochronną zachowana jak na swoje lata w super stanie. Środek również nie nosi śladów zniszczenia. Ciekawa pozycja dla wielbicieli klasyki filmowej chcących podkreślić indywidualne podejście do klasycznej motoryzacji.

Alfa Romeo Junior Bertone 1973r.

Niestety sprzedany.

Rzadko spotykane auto na naszych drogach, sprowadzone bezpośrednio z Włoch. Bardzo ładny nietuzinkowy samochód dla osób chcących wyróżnić się z tłumu. Silnik 1300 na dwóch wałkach rozrządu.Tapicerka w bardzo ładnym stanie, deska rozdzielcza bez pęknięć.

Volkswagen Garbus Oval 1957r.

Ostatni rok produkcji Garbusa w legendarnej wersji Oval. Blacharsko w stanie super, lakier “patyna” choć już nie jest to  oryginalna powłoka to nie wymaga dużych napraw.Środek nowy. Silnik “kominek”1200cm.